#Fotopaka

Nie zawsze mam czas, nie zawsze mam ochotę, ale czasami próbuję pstryknąć jakieś zdjęcie. Raz lepiej, raz gorzej - daleko mi jeszcze do fotografów, których obserwuje na Facebooku, ale z czasem mam nadzieję na wyrobienie sobie coraz lepszych nawyków.

Większość fotografii udostępniam do użytku niekomercyjnego. Użycie komercyjne wchodzi w rachubę, ale proszę o kontakt. Dlatego jeśli wpadła Ci w oko fotografia, chciałbyś jej użyć to skontaktuj się ze mną: kontakt@niecodziennik.net.

002 #Fotopaka

Kolejna paczka z cyklu #Fotopaka. Nie wiem czy zdjęcia będą cześciej czy rzadziej. Wszystko się okaże i wyjdzie w praniu. Nie mniej jednak zapraszam do oglądania, pobierania, korzystania :). Miło będzie, jeśli korzystając wspomniesz o mnie.

czytaj całość →

001 #Fotopaka

Pierwszy wpis z cyklu #Fotopaka. Wcześniej wszystko to znajdowało się na subdomenie innej domeny i nie wiem czy to było dobre rozwiązanie. Teraz wiem, że czas wszystko zebrać w jednym miejscu. Obok eksperymentu #365 na Niecodzienniku co jakiś czas będą pojawiać się #Fotopaki do pobrania. Każda paczka to 12 fotografii, czasem lepszych, czasem gorszych. Wiem, że jeśli będę często praktykował to efekty będą coraz lepsze!

A więc zapraszam do oglądania i do następnego.

czytaj całość →